Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz

+90 535 658 6883 | +90 506 120 4150

Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz
Ücretsiz Teklif İsteyin

Otomatik Sulama Sistemi Kurulum Fiyatları (Rehber Niteliğinde)

Otomatik Sulama Sistemi Nedir ?

Otomatik Sulama Sistemi ; Alanınızdaki bitkilerin ihtiyacı olan suyu, belirli aralıklarla verilmesine olanak sağlayan sistemdir.

Otomatik Sulama Sistemi Neden Kurulmalıdır ?

Sulama sistemi kurulumu yaptırmak sizden çok bahçedeki bitkilerinizin sağlıklı ve yeşil olmasını sağlamaktadır. Bahçenizde yaptırdığınız peyzajın devamlılığı da çok önemlidir. Peyzaj yapılan bahçenizdeki bitkilerin suya ihtiyacı olduğunu unutmayın sizin bazı ihtiyacınız olduğu gibi canlı yeşil bitkilerinizinkini göz ardı etmeyin. Peyzaj çalışmalarının maliyetlerine bakılırsa sulama sistemi kurulumu yaptırmak daha uygun olduğu için tercih ediyor.

Otomatik Sulama Sistemi Kurulumu Neden Yaptırmalısınız ?

 • Mevcut yeşil görüntüyü korumanızı sağlar
 • Peyzaj çalışmanızın niteliğini artırır.
 • Çimleriniz başta olmak üzere bitkiler ve ağaçlarınızın su ihtiyacını karşılar.
 • Cebinizi düşünerek olası maliyetleri azaltır.

Otomatik Sulama Sistemi Maliyeti 

Sulama Sistemi Kurulumu peyzaj çalışmanız kadar maliyetli olabilir, ancak yeni yapılan peyzaj çalışması için son derece gereklidir. Çimin en önemli besini düzenli ve yeterli sulama olduğu için el ile sulamaya istinaden daha çok verim sağlayacaktır. Ortalama bir bahçeye sulama sistemi kurulumu yapmak o zaman dilimindeki m2 fiyatı geçerli olacağı için bizden fiyat teklifi istemeniz daha uygun olacaktır. Alanında uzman ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak gerekli bilgilendirme ve keşif randevusu için iletişime geçecektir. Maliyet alan keşifi yapıldıktan sonra belirlenecektir.

 

Otomatik Sulama Sistemi Parçaları, Sebze DAMLAMA Sulama Sistemleri, Damla Sulama sistemi şeması, DAMLAMA Sulama Sistemi Kurulumu maliyeti, 1 dönüm damla Sulama sistemi fiyatları, Ağaçlarda DAMLAMA Sulama nasıl yapılır, Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri, Otomatik Sulama ZAMANLAYICI

% 1 indirim

7 Comments

 • Cumali A.

  Otomatik sulama sistemi kurulumu icin fiyat teklifi ile beraber 2 gun icerisinde kuruldu tesekkurler akbayrak peyzaj

  Cevapla
 • Sevgi Ç.

  Otomatik sulama sistemi kurulumu icin fiyat teklifi istedim, aninda geri donus yapildi, kesife gelindi ve fiyat teklifinde bulunuldum kismetse uygulama icin buraya yazacagim.

  1. Proje icin anlasildi suanlik bitimini bekliyorum. yorumumu tekrarden duzenleyecegim.

  2. 2,5 gun icerisinde 120 m2 alana sulama sistemi kurulumu yapildi. Timer ve sulama sistemi parcalarindan olan rotorlar ayarlandi, hobi bahcem icin damlama sulama sistemi kurulumu hatti cekildi ve ana timere baglandi. Eksiksiz teslimat gerceklesti odeme fiyat konusunda hic sorun yapmayan cozumcu sulama ve peyzaj firmasi Abdurrahman bey ile gorusmenizi tavsiye ederim sohbeti ve adimlari meshurdur 🙂 ben kalitesine ve samimiyetine guvenerek isimi teslim ettim sizede tavsiye ederim.

  Cevapla
 • Yelda H.

  Bahceme Sulama sistemi yaptiracagim firma ariyordum tesadufen karsilastim. Buyuk kucuk demeden her alana sulama sistemi kuruyorlar, bir goz atin iletisim kurun derim.

  Cevapla
 • Mustafa Mücahit L.

  Otomatik sulama sistemi kurulumu için firmadan hizmet alındı, keşif hizmet harika abdurrahman beye güvenebilirsiniz.

  Cevapla
 • Ali İhsan N.

  sulama sistemi kurulum hizmeti gayet başarılı kesinlikle tavsiye ederim.

  Cevapla
 • Cemile A.

  Sulama sistemi fiyati ile kaliteli hizmet veriyorlar tavsiye ediyorum. Guleryuzlu, kaliteli

  Cevapla
 • Ramazan E.

  Sulama sistemi fiyatlarinizi ogrenmek istiyorum. Donus yaparsaniz sulama sistemi kurulumunu firmaniza yaptirmayi dusunuyorum

  Cevapla

Leave a Comment