M Ü Ş T E R İ D E S T E K H A T T I

+90 538 358 68 83 - +90 506 120 41 50

M Ü Ş T E R İ D E S T E K H A T T I
Teklif İste

Otomatik Sulama Sistemi Kurulum Fiyatları (Rehber Niteliğinde)

Otomatik Sulama Sistemi Nedir ?

Otomatik Sulama Sistemi ; Alanınızdaki bitkilerin ihtiyacı olan suyu, belirli aralıklarla verilmesine olanak sağlayan sistemdir.

Otomatik Sulama Sistemi Neden Kurulmalıdır ?

Sulama sistemi kurulumu yaptırmak sizden çok bahçedeki bitkilerinizin sağlıklı ve yeşil olmasını sağlamaktadır. Bahçenizde yaptırdığınız peyzajın devamlılığı da çok önemlidir. Peyzaj yapılan bahçenizdeki bitkilerin suya ihtiyacı olduğunu unutmayın sizin bazı ihtiyacınız olduğu gibi canlı yeşil bitkilerinizinkini göz ardı etmeyin. Peyzaj çalışmalarının maliyetlerine bakılırsa sulama sistemi kurulumu yaptırmak daha uygun olduğu için tercih ediyor.

Otomatik Sulama Sistemi Kurulumu Neden Yaptırmalısınız ?

  • Mevcut yeşil görüntüyü korumanızı sağlar
  • Peyzaj çalışmanızın niteliğini artırır.
  • Çimleriniz başta olmak üzere bitkiler ve ağaçlarınızın su ihtiyacını karşılar.
  • Cebinizi düşünerek olası maliyetleri azaltır.

Otomatik Sulama Sistemi Maliyeti 

Sulama Sistemi Kurulumu peyzaj çalışmanız kadar maliyetli olabilir, ancak yeni yapılan peyzaj çalışması için son derece gereklidir. Çimin en önemli besini düzenli ve yeterli sulama olduğu için el ile sulamaya istinaden daha çok verim sağlayacaktır. Ortalama bir bahçeye sulama sistemi kurulumu yapmak o zaman dilimindeki m2 fiyatı geçerli olacağı için bizden fiyat teklifi istemeniz daha uygun olacaktır. Alanında uzman ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak gerekli bilgilendirme ve keşif randevusu için iletişime geçecektir. Maliyet alan keşifi yapıldıktan sonra belirlenecektir.

 

Otomatik Sulama Sistemi Parçaları, Sebze DAMLAMA Sulama Sistemleri, Damla Sulama sistemi şeması, DAMLAMA Sulama Sistemi Kurulumu maliyeti, 1 dönüm damla Sulama sistemi fiyatları, Ağaçlarda DAMLAMA Sulama nasıl yapılır, Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri, Otomatik Sulama ZAMANLAYICI

% 1 indirim

Leave a Comment