Bizi Arayın !

+90 535 658 6883 | +90 506 120 4150

Bizi Arayın !
TEKLİF AL
mezar peyzaj fiyatları - akbayrak peyzaj -33133
mezar-peyzaj-fiyatları-32423

Mezar Peyzaj Fiyatları İstanbul hizmetimiz ile uzman kadromuz size vefat etmiş yakınlarınızın kabrini güzelleştirmek için hizmet vermek için hazırdır.

 

Mezar Peyzajı Nedir ?

Vefat eden yakınlarınızın kabrinin üzerinde kara toprak görmekten sıkılan yakınları Mezar Peyzajı yaptırmak istiyor. Peki bu çalışma nasıl oluyor ? Ekibimiz peyzaj yapılacak kabire önce çiçek ekimi yapıyor ve kabire aylık haftalık şekilde periyodik gelerek üzerindeki yabani otları temizliyor ekilen fidanların budama gübreleme ve sulama işlemini yaparak dikilen fidanların ve kabrin sürekli temiz ve güzel görünmesini sağlıyor. Ölmüşlerinize dua okunarak Mezar Peyzajı tamamlanmış oluyor.

Mezar Peyzaj Fiyatları Nelerdir ?

Mezar Peyzaj Fiyatları İstanbul ilinde ilçesine göre değişmektedir. Ekibimiz alanında uzman personellerden oluştuğu için en kısa sürede en verimli çalışmayı sergileyeceğine garanti edebiliriz. Mezar Peyzaj Fiyatları ilçelere göre ve uygulama yapılacak kabir büyüklüğüne göre değişmektedir. Ama firmamızdan Mezar Peyzajı hizmeti alan %80 e yakın müşterilerimiz uygun fiyat verdiğimizi, alakalı ve güleryüzlü olduğumuzu, sürekli geri bildirim yaptığımızı söylüyorlar. Mezar Peyzaj Hizmeti İçin Aramanızı yada Alt sağ taraftaki Canlı Destek bölümümüzden iletişime geçebilirsiniz. Ziraat Mühendisimiz Yeliz Hanım tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Mezar Toprak Fiyatları

Mezar toprak fiyatları firma ve üretenin tedarik, üretim aşaması kadar önemlidir. Peyzaj toprağı mezarlıklarda kullanılılabilir ancak mezar toprağı seçimi en az peyzajı kadar önemlidir. Mezar Toprağı alacağınız firma kaliteli ve sektörde devamlı çalışabilecek düzeyde olmalıdır. Aracı firmalara iş yaptırmamalı kendi personelleri ile hizmet vermesi elzemdir.

Şuanda Mezar Peyzajı, Toprağı ve Çimi hakkında bilgi verebiliriz. Bize Ulaşın.

+905356586883 Mail : akbayrak_peyzaj@hotmail.com

Sol Altta WhatsApp, Sağ Altta Canlı Destek ve Yukarıda Bulunan Teklif Al Butonlarından Bize Talep Gönderebilirsiniz. Memnuniyet ile yardımcı olmak isteriz.

 

Size Özel Teklifimize Göz Atın.

Sale

Çuval Toprak 4 Karışımlı (Çuvallı Toprak)

25,00  8,90 
Seçenekler
Sale

Hazır (Serme) Rulo Çim

35,00  9,99 
Sepete Ekle

2 Comments

  • Mezar Peyzaj Fiyatlari

    Mezar Peyzaj Fiyatlari hakkinda bilgi sahibi olduk. Cok tesekkur ederiz

    Cevapla
  • Hizmet Kusursuz

    Mezar peyzaj hizmeti alindi. Kusur suz sayilabilir derece islerine ozeniyorlar. Cimleri kaliteli kendileri uretiyor mus. İlgili, hizli, kaliteli hizmet sunuyorlar bizzat hizmet alindi. Tavsiye ederi

    Cevapla

Leave a Comment