Bize Ulaşın.

+90 538 358 6883 | +90 506 120 4150

Bize Ulaşın.
Ücretsiz Teklif İsteyin

Bahçe Temizliği Fiyatı Nedir ? Bahçıvanlık Hizmetleri İle Yaza Merhaba Deyin !

Bahçe Temizliği Fiyatları

Havaların iyice ısındığı bugünlerde bakımı yapılmayan bahçeler kötü görünüyor ve dönemsel , mevsimsel bakımı yapılmayan bahçelerde geniş yapraklı,dikenli otların aynı anda yığınla haşere türü de türemektedir.Kişisel bahçeler basta olmak üzere villa,yasam alanları,konut vs…yerleşim alanlarının bahçelerin de son derece onemlidir. Bahce temizliği yapanlar yaptıgı bakımlar sırasında kullandıkları makinanın uygulama kısmında dikkat edilmesinde fayda vardir. Yanlis yapılan ya da bilinmeden yapılan bahce alti temizliği, toprak havalandırma,dal budama vb…gelecek yıl özellikle her alandaki mevcut hasadın azalmasına yabani otların fazlalaşmasına, çarpıklaşmasına neden olabilir.

Bahçe Temizligi Nasıl Yapılır ?

Bahçe Temizliği işlemini yapmak çoğu zaman mali külfeti fazla olmakta bu yüzden de bilinçsiz yapılan bahçe alti vurmalar orman olabilmekte yanlis yapilan müdahaleler yeşil alanlarımızın hızlıca yok olduğunu dusunecek olursak özellikle bahce altı vuran kişiler tarafından yapılması gerektiğini unutmamamız gerekir..

Bahçe Temizligi Yapan Firmalar

Seçerken dikkat etmemiz gerekenler olacaktir. bahce temizliği yapan kisiler bu isleri yaparken ilk baslarda cebimizden cikan fazla para bizi yildirmamalidir dikenli,otlu bahcemizin altinda oturmak hem yorucu olacak hemde keyfinizin kacmasina neden olacaktir. Günlük bahçe alti vuranların ücreti 150 ila 400 lira arasında değişmektedir ; bahce temizligi yaparken belirli aşamaları vardır : ilk iş yabani ağaç ve dikenleri, sarmaşık otları kesmekle başlayacaktır. Tabiki en zahmetli kısmıdır.

Şimdi Sana Özel Yetişmiş Ustalarımız Bahçıvanlık ve Bahçe Temizliği Konusunda Hizmet Versinler. Sen Sadece Kahveni İçip Yaza Yepyeni Bir Bahçe İle Gir ! Hemen Yakınındaki Ustalarımızdan Destek İste, WhatsApp için Tıkla

Günlük Bahçıvan Ücreti

Ağaç budama ve kesme,ot temizliği yapmak için motorlu araçlar gereklidir. Günümüzde internet üzerinden bu aletlere ulaşılabilir ancak yanlış yapılan bahçe alti temizliği emek, zaman açısından bahçe sahiplerini zora sokacaktır. Bahçe altı temizliği kişilerin gerekli tecrübeyi , teknik bilgiyi ve uygulama becerisine sahip olması gerekir. işe başladıktan sonra ki yol alışta çekilen zahmetler kısa süre sonra unutulacaktir. bahce kendini gosterir yeter ki doğru ustalarla calisilsin bahçe temizliği yapan firmalar olarak aldığımız her işin arkasında durur; özveri ile işimizi tamamlariz işiniz işimizdir bahçe altı temizliği yapan usta arıyorsanız doğru yerdesiniz hemen bizi arayın.

 

 

4 Comments

 • Celal L.

  Bahce temizleme ve bahcivanlik hizmeti icin anlasildi. Yerinde hizmet verildi. Kaliteli iscilikleri bulunuyor. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

  Cevapla
 • Ahmet Çınar K.

  Bahçemde uzayan otlar için yerinde bir çözüme ihtiyaç vardı günlük ekipmanı ile bir arkadaş sayenizde yardımcı oldu. teşekkür ederim

  Cevapla
 • Nihal Ç.

  günlük bahçıvan ücretleri araştırırken denk gelmek harika 2 tane bahçıvan kiraladım bile çok memnun kaldım bu konuda iletişime geçebilirsiniz. tesekkürler akbayrak peyzaj

  Cevapla
 • Belinay L.

  Bahçe temizliği ve günlük bahçıvan konusunda sizinle iletişime geçecegim

  Cevapla

Leave a Comment