M Ü Ş T E R İ D E S T E K H A T T I

+90 538 358 68 83 - +90 506 120 41 50

M Ü Ş T E R İ D E S T E K H A T T I
Teklif İste

Bahçe Temizliği Fiyatı Nedir ? Bahçıvanlık Hizmetleri İle Yaza Merhaba Deyin !

Bahçe Temizliği Fiyatları

Havaların iyice ısındığı bugünlerde bakımı yapılmayan bahçeler kötü görünüyor ve dönemsel , mevsimsel bakımı yapılmayan bahçelerde geniş yapraklı, dikenli otların aynı anda yığınla haşere türü de türemektedir. Kişisel bahçeler basta olmak üzere villa, yasam alanları ,konut vs. yerleşim alanlarının bahçelerin de son derece önemlidir. Bahçe temizliği yapanlar yaptığı bakımlar sırasında kullandıkları makinanın uygulama kısmında dikkat edilmesinde fayda vardır. Yanlış yapılan ya da bilinmeden yapılan bahçe altı temizliği, toprak havalandırma, dal budama vb. gelecek yıl özellikle her alandaki mevcut hasadın azalmasına yabani otların fazlalaşmasına, çarpıklaşmasına neden olabilir.

Bahçe Temizliği Nasıl Yapılır ?

Bahçe Temizliği işlemini yapmak çoğu zaman mali külfeti fazla olmakta bu yüzden de bilinçsiz yapılan bahçe altı vurmalar orman olabilmekte yanlış yapılan müdahaleler yeşil alanlarımızın hızlıca yok olduğunu düşünecek olursak özellikle bahçe altı vuran kişiler tarafından yapılması gerektiğini unutmamamız gerekir..

 

Bahçe Temizliği Yapan Firmalar

 

Seçerken dikkat etmemiz gerekenler olacaktır. bahçe temizliği yapan kişiler bu isleri yaparken ilk baslarda cebimizden çıkan fazla para bizi yıldırmamalıdır.. dikenli, otlu bahçemizin altın da oturmak hem yorucu olacak hem de keyfinizin kaçmasına neden olacaktır. Günlük bahçe altı vuranların ücreti bahçenin boyutuna şekline göre değişiklik gösterebilir. Bahçe temizliği yaparken belirli aşamaları vardır : ilk iş yabani ağaç ve dikenleri, sarmaşık otları kesmekle başlayacaktır. Tabi ki en zahmetli kısmıdır.

Şimdi Sana Özel Yetişmiş Ustalarımız Bahçıvanlık ve Bahçe Temizliği Konusunda Hizmet Versinler. Sen Sadece Kahveni İçip Yaza Yepyeni Bir Bahçe İle Gir ! Hemen Yakınındaki Ustalarımızdan Destek İste, WhatsApp için Tıkla

Günlük Bahçıvan Ücreti

 

Ağaç budama ve kesme, ot temizliği yapmak için motorlu araçlar gereklidir. Günümüzde internet üzerinden bu aletlere ulaşılabilir ancak yanlış yapılan bahçe altı temizliği emek, zaman açısından bahçe sahiplerini zora sokacaktır. Bahçe altı temizliği kişilerin gerekli tecrübeyi , teknik bilgiyi ve uygulama becerisine sahip olması gerekir. işe başladıktan sonra ki yol alışta çekilen zahmetler kısa süre sonra unutulacaktır. bahçe kendini gösterir yeter ki doğru ustalarla çalışılsın.. bahçe temizliği yapan firmalar olarak aldığımız her işin arkasında durur; özveri ile işimizi tamamlarız işiniz işimizdir bahçe altı temizliği yapan usta arıyorsanız doğru yerdesiniz hemen bizi arayın.

 

Günlük Ot Biçme Ücreti

 

Günlük Bahçıvan Ot Biçme Ücreti soran müşterilerimize en uygun fiyatı sunduğumuzu öncelikle belirtiyoruz. Bahçelerinde ne gibi bir ot ile mücadele ettiğini soruyor sonrasında ona uygun çözüm önerilerini kendilerinin de uygulayacağı şekilde söylüyoruz. Vakti Olmayan müşterilerimize Günlük Bahçıvan yada Ot Biçen Motorlu Eleman gönderebileceğimizi söylüyor ona uygun bütçeleri gereğince günlük bahçıvanlarımız ile günü belirtip görüşmemizi sonlandırıyoruz.

 

Günlük Tırpanlı Ot Biçenlerin Çalışma Aşamaları Nelerdir ?

 

Bahçede otun vurulacağı yer belirlenir ve çalışmak için ekipman ayarlanır. Benzin, yağ, ekipman ayarlamaları yapıldıktan sonra misina takılarak ot biçmeye başlanır. Benzin deposu bitene kadar çalışılır sonrasında yakıt ve ekipman takviyesinden sonra 10 – 15 dakika dinlenilir. Çalışmaya depo bitene kadar periyodik olarak devam eder. Çalışmalarımız ekip sorumlusu gözetiminde koordineli şekilde çalışmaya devam edilir. Tamamıyla isteklerinize ve o anki şartların elverdiği şartlarda geri bildirim yapılarak çalışma tamamlanır.

 

 

10 Comments

 • Celal L.

  Bahce temizleme ve bahcivanlik hizmeti icin anlasildi. Yerinde hizmet verildi. Kaliteli iscilikleri bulunuyor. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

  Yanıtla
 • Ahmet Çınar K.

  Bahçemde uzayan otlar için yerinde bir çözüme ihtiyaç vardı günlük ekipmanı ile bir arkadaş sayenizde yardımcı oldu. teşekkür ederim

  Yanıtla
 • Nihal Ç.

  günlük bahçıvan ücretleri araştırırken denk gelmek harika 2 tane bahçıvan kiraladım bile çok memnun kaldım bu konuda iletişime geçebilirsiniz. tesekkürler akbayrak peyzaj

  Yanıtla
 • Güngör Ç.

  Bahçe Temizleme Fiyatı talep ettiğim güzel bir firmadır kendileri

  Yanıtla
 • Emine K.

  Ot temizliği için eleman temininde bulunduk öncelikle değerli bahçıvan arkadaşa teşekkür ederiz bahçemizin tüm bitki ve ortak alanlarını düzenleyip güzel bir bahçe yaptı. Bahçe düzenlelme ile ilgili ilgili, bilgili işinin arkasında duran bir firma tavsiye ederim. Bu devirde işinin arkasında duran saylı firmalardan bir tanesi sayılır.

  Yanıtla
 • Furkan D.

  Bahçe Temizliği hizmeti alındı gelen bahçıvan işinin erbabı birisi çıktı teşekkür ederim herkese tavsiye ederim

  Yanıtla
 • Merve Y.

  Bahçem için ot temizleme hizmeti satın aldık anında gelip hizmet sağladılar teşekkürler akbayrak peyzaj

  Yanıtla
 • Hale K.

  Bahçemde büyüyen otu bugün biçtirdim çok memnun kaldım bahçe hava aldı çiçeklerim daha çok öne çıkmış oldu. teşekkür ederim

  Yanıtla
 • Bahçe Temizliği Fiyatı

  Bahçe ot temizliği, bahçe altı ot biçme, bahçe otu biçme, tırpanlı ot biçme

  Yanıtla
 • Arelya B.

  Bahçe temizliği fiyatları aldığım ve hizmet aldığım ot biçen firmadır

  Yanıtla

Leave a Comment